Wróciłam do moich 60 kg!!!

Miałam już dość ciągłego wzrostu wagi, kilogramy z roku na rok rosły aż w końcu osiągnęłam 80 kg, moje próby zrzucenia nie przynosiły większych efektów. Wiedziałam, że idealnie nie jem, ale winę zrzucałam na tarczycę i kilogramy, które zostały po ciąży. Postanowiłam spróbować sił z pomocą dietetyka i tak trafiłam do poradni "NaturaDiet", efekty przerosły moje oczekiwania.
 

Paulina

Redukcja masy ciała w kg
0

Wizyta u dietetyka
Pierwsze spotkanie w gabinecie to tysiące pytań, analiza składu ciała i cały wywiad, który potrzebny był do zrobienia dla mnie diety. Wiedziałam, że nie jem idealnie, brak regularności, niewłaściwe produkty, za mało, za dużo i wiele innych błędów które wstępnie usłyszałam na wizycie, a później również otrzymałam rozpisane razem z programem żywieniowym.

180dni


Niedoczynność tarczycy
Słyszałam, że jak choruje się na tarczyce to nie da się schudnąć, jak się okazuje nie do końca jest to prawda. Niedoczynność tarczycy wykryto u mnie trzy lata temu i sądziłam, że moje kilogramy rosły właśnie z tego powodu, oczywiście miało to wpływ, ale większy jak się okazało miało to jak się odżywiałam.

 

Ciąża
Dodatkowe kilogramy zostawały również po ciąży. Przed pierwszym dzieckiem miałam 60kg, i tu zostało dodatkowych 5kg, później systematycznie rosło i przed drugą ciążą miałam już 72kg. Niestety pół roku po urodzeniu drugiego dziecka waga wcale nie spadała i wyniosła 80kg, czyli taka z jaką zgłosiłam się do poradni "Dobry Dietetyk"

 

Odbiór programu
Po wyznaczonym czasie przyjechałam po moją dietę, a otrzymałam teczkę z książką zrobioną dla mnie. Odbiór był krótszy niż pierwsza wizyta, dostałam instrukcje jak wymieniać produkty, co mogę robić a czego nie, wszystko co powinnam wiedzieć. Ruszyłam więc do domu aby rozpocząć moją dietę.

 

Smacznie zdrowo i prosto
Byłam miło zaskoczona jadłospisem, dieta nie była trudna, nie musiałam szukać żadnych specjalnych produktów. Teraz wszyscy w domu jemy to samo, jest zdrowo i smacznie. Pan Rafał powtarza, że zmiana nawyków żywieniowych wymaga czasu, ale efekty jakie uzyskałam są wystarczającym powodem dla którego nie zrezygnuje z tego sposobu żywienia. Wróciłam do moich 60kg, czuje się świetnie, i nie mam zamiaru tego zmieniać.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego z poradni dietetycznej NaturaDiet
Pani Paulina pojawiła się w poradni ze sporą nadwagą spowodowana przede wszystkim nieprawidłowymi nawykami żywieniowy, chodź ciąża i niedoczynność tarczycy również miały tu swój wpływ. Po ciąży naturalnie występuje zwiększona masa ciała, która systematycznie powinna wracać do prawidłowego poziomu. Niestety w przypadku Pani Pauliny błędy żywieniowe i niedoczynność tarczycy mocno utrudniały tą redukcję, próby mimo starań nie przynosiły efektów, a to prowadziło do zniechęcenia. Racjonalny, dobrze zbilansowany jadłospis, regularna aktywność, a przede wszystkim duże zaangażowanie i praca jaką włożyła pacjentka umożliwiły pozbycie się 20 zbędnych kilogramów. Pani Paulinie gratuluję osiągniętego celu i życzę kolejnych tak dużych sukcesów.