DIETA ON-LINE

Dieta on-line

 

Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, poprawić stan zdrowia lub popracować zdrowo nad sylwetką? Nie masz jednak możliwości lub czasu na wizytę w gabinecie? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, możesz zamówić u nas dietę przygotowaną indywidualnie dla Ciebie. Otrzymasz dokładnie tą samą jakość jak w gabinecie stacjonarnym. Nie zastanawiaj się, nie szukaj wymówek rozpocznij swoją przemianę z nami już dziś.

 

Jak to działa?

Żeby jadłospis był dopasowany do Twoich potrzeb musimy przeprowadzić z Tobą dokładny wywiad. W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz zamówienia, gdzie również oprócz podstawowych danych zostaniesz poproszony o odpowiedź na kilka pytań dotyczących Twoich preferencji kulinarnych, trybu życia czy stanu zdrowia. Dietetyk przeanalizuje formularz i skontaktuje się z Tobą telefonicznie w ciągu 48h w celu uzupełnienia wywiadu. Możesz zostać poproszony również o zrobienie badań. Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji rozpoczniemy tworzenie Twojego indywidualnego jadłospisu. Może nam to zająć do 4 do 7 dni.

Co otrzymam?

Dieta on-line nie różni się niczym od standardowo jadłospisu jaki Nasi pacjencji otrzymują na wizycie stacjonarnej. Wszystkie nasze pierwsze programy dietetyczne są drukowane i oprawiane w twardą okładkę. Jadłospis przygotowany jest na 14 dni (minimum 10 propozycji na każdy posiłek), każdy dzień zawiera posiłki z dokładnym przepisem, masą, miarą domową i kalorycznością produktów.  W pakiecie otrzymasz również naszą unikatową tabelę kaloryczną produktów i potraw, która umożliwi Ci modyfikacje w jadłospisie. Nasz program żywieniowy, to nie tylko dieta lecz również szereg narzędzi, które pomogą Ci w walce o zdrowie i smukłą sylwetkę. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Ile to kosztuje?

Koszt uzależniony jest od stopnia trudności jadłospisu. Wypełniając formularz na końcu otrzymasz podsumowanie z ceną. Standardowa pierwsza dieta na 14 dni ze wszystkimi materiałami, wysyłką i konsultacją z dietetykiem to koszt 260zł. W przypadku jednostek chorobowych lub dużej ilości eliminowanych produktów cena może być wyższa. Koszt wizyt kontrolnych  jest niższy, z nowym jadłospisem na 14 dni może wynieść 140zł. Złóż zamówienie, wypełnij formularz i sprawdź cenę, do momentu opłacenia wizyty w każdej chwili możesz zrezygnować. Inwestując teraz w zdrowie, oszczędzisz czas i pieniądze w przyszłości.

Jak złożyć zamówienie lub umówić się na wizytę on-line?

Do wyboru masz dwie możliwości złożenia zamówienia. Pierwszą i najprostszą metodą będzie wypełnienie formularza Dieta On-line, który znajduję się na dole strony. W zależności od tego, czy jest to pierwsza wizyta, czy kontrolna wybierasz odpowiednią opcję. Po wypełnieniu i przesłaniu formularza dietetyk skontaktuję się z Tobą w ciągu 48h i ustali szczegóły diety (około 20min rozmowy). Dalej już pozostaje Ci tylko czekać na Twój nowy jadłospis. Jeśli nie chcesz wypełniać formularza, to możesz umówić się na dłuższą rozmowę, wtedy dietetyk spisze wszystkie niezbędne informacje. Napisz wiadomość e-mail lub zadzwoń, ustalimy dogodny termin rozmowy.

DIETA ON-LINE

formularz zamówienia

 

Wybierz "PIERWSZA WIZYTA - DIETA 14 DNI" jeśli  składasz zamówienie na Indywidualny Program Żywieniowy po raz pierwszy. Jadłospis wraz ze wszystkimi dodatkami otrzymasz w wersji wydrukowanej wybraną przez Ciebie opcją dostawy.  Po wypełnieniu formularza dietetyk skontaktuje się z Tobą w celu uzupełnienia wywiadu.

Wybierz "WIZYTA KONTROLNA - DIETA 14 DNI"  jeśli mamy dla Ciebie ułożyć kolejną dietę. Jadłospis będzie zawierał nowe propozycje posiłków. Przy tworzeniu nowego jadłospisu uwzględnimy obecne rezultaty a także Twoje uwagi na temat wcześniejszej diety. Przygotowany jadłospis możesz otrzymać w wersji pdf na e-mail lub wydrukowany, tak jak pierwszy Indywidualny Program Żywieniowy.