CENNIK USŁUG

Pakiet redukcja

3 miesięczna terapia dietetyczna

Indywidualny program żywieniowy przygotowany na 3 miesiące. Pakiet zawiera pierwszą wizytę, 3 jadłospisy po 30dni (przygotowywane co miesiąc), 6 wizyt kontrolnych.

Cena: 1000zł

30% taniej

Pakiet rodzinny

Pakiet zawiera dwa indywidualnie przygotowane programy żywieniowy (14dni) dla par/małżeństw, po jednym jadłospisie dla każdej osoby. Każdy jadłospis przygotowany jest na 14 dni. Diety zawierają te same propozycje posiłków, ale indywidualnie dobrane porcje.

Cena: 400zł

10% taniej

Pakiet 10 wizyt kontrolnych

Pakiet przeznaczony dla osób które posiadają już indywidualny program żywieniowy. Pakiet obejmuje 10 wizyt kontrolnych.

Cena: 490zł

10% taniej
Specjalny programy żywieniowe
Indywidualny program żywieniowy dla kobiet w ciąży

Żywienie jest jednym z kluczowych czynników wpływających na prawidłowy przebieg ciąży, a także późniejszy rozwój dziecka. Dzięki specjalnemu programowi żywieniowemu, będziesz mieć pewność, że dostarczasz wszystkie niezbędne składniki do prawidłowego rozwoju Twojego dziecka. Program zawiera konsultacje i przygotowanie indywidualnego programu żywieniowego na 14 dni.

cena: 180zł

Indywidualny program żywieniowy dla diabetyków

Żywienie w cukrzycy stanowi podstawę leczenia, dlatego przygotowaliśmy w promocyjnej cenie specjalny program dla osób z cukrzycą typu II. Dzięki naszemu specjalnemu programowi żywieniowemu ustabilizujesz glikemię, pozbędziesz się zbędnych kilogramów i poczujesz się zdecydowanie lepiej. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś. Cena obejmuje konsultację i indywidualny jadłospis na 14 dni.

cena: 200zł

* w przypadku jednostek chorobowych lub dużej ilości eliminacji produktów cena może ulec zmianie.