CENNIK USŁUG

Konsultacja

 • Konsultacja i ocena dotychczasowego sposobu żywienia
 • Analiza składu ciała z wydrukiem i omówieniem wyników
 • Zlecenie badań laboratoryjnych z interpretacją wyników

Cena: 100zł

Program żywieniowy 14dni

 • Konsultacja i ocena dotychczasowego sposobu żywienia
 • Analiza składu ciała z wydrukiem i omówieniem wyników
 • Zlecenie badań laboratoryjnych z interpretacją wyników 
 • Indywidualnie przygotowany jadłospis/dieta na 14 dni

Cena: 260zł

Program żywieniowy 28 dni

 • Konsultacja i ocena dotychczasowego sposobu żywienia
 • Analiza składu ciała z wydrukiem i omówieniem wyników
 • Zlecenie badań laboratoryjnych z interpretacją wyników
 • Indywidualnie przygotowany jadłospis/dieta na 28 dni

Cena: 350zł

oszczędzasz 50zł
Analiza składu ciała

Badanie wykonujemy na analizatorach medycznych InBody 350 lub InBody 120, w zależności od miejscowości. Cena obejmuję wydruk badania z dokładnym omówieniem wszystkich parametrów. Badanie ocenia zawartość tkanki tłuszczowej, masy beztłuszczowej, składników mineralnych, wody, BMI, WHR, tłuszczu wisceralnego a także segmentalny rozkład masy beztłuszczowej i tkanki tłuszczowej. Analiza składu ciała wraz omówieniem wyników zajmuje około 15 minut.

cena: 40zł

Konsultacja/pierwsza wizyta

Wizyta obejmuje analizę składu ciała z omówieniem wyników, wywiad zdrowotny i ocena dotychczasowego sposobu żywienia, na podstawie których pacjent otrzymuje zalecenia lub przygotowywany jest indywidualny program żywieniowy. Cena obejmuje do 60 minut konsultacji.

cena: 100zł

Indywidualny program żywieniowy/dieta 14dni

Jadłospis na 14 dni, przygotowany indywidualnie pod pacjenta, na podstawie wcześniej przeprowadzonego wywiadu, analizy składu ciała (wizyty stacjonarne) i badań laboratoryjnych. Dieta zawiera minimum 10 propozycji na każdy posiłek. Stopień trudności i urozmaicenia dostosowywany jest indywidualnie do pacjenta. Pierwszy jadłospis otrzymasz wydrukowany i zbindowany w twardą oprawę. Dodatkowo pakiet zawiera naszą tabele zamienników produktów a także szereg narzędzi które pomogą Ci w stosowaniu jadłospisu i zmianie nawyków żywieniowych. Pierwsza wizyta trwa od 45 do 60 minut.

 

*W przypadku duże ilości eliminowanych produktów cena może ulec zmianie.

 

Indywidualny program żywieniowy/dieta 28dni

Jadłospis na 28 dni, przygotowany indywidualnie pod pacjenta, na podstawie wcześniej przeprowadzonego wywiadu, analizy składu ciała (wizyty stacjonarne) i badań laboratoryjnych. Dieta zawiera minimum 20 propozycji na każdy posiłek. Stopień trudności i urozmaicenia dostosowywany jest indywidualnie do pacjenta. Pierwszy jadłospis otrzymasz wydrukowany i zbindowany w twardą oprawę. Dodatkowo pakiet zawiera naszą tabele zamienników produktów a także szereg narzędzi które pomogą Ci w stosowaniu jadłospisu i zmianie nawyków żywieniowych.  Pierwsza wizyta trwa od 45 do 60 minut.

 

*W przypadku duże ilości eliminowanych produktów cena może ulec zmianie.

 

cena: 350zł*

Indywidualny program żywieniowy w chorobie/dieta w chorobie 14dni

Dieta dopasowana indywidualnie pod jednostki chorobowe pacjenta. Jadłospis jest przygotowany na 14 dni, na podstawie wcześniej przeprowadzonego wywiadu, analizy składu ciała (wizyty stacjonarne) i badań dostarczonych przez pacjenta. W przypadku kilku jednostek chorobowych dobieramy najbardziej optymalny plan dietetyczny. Dietę dostosowujemy, na ile jest to możliwe, do preferencji i możliwości kulinarnych pacjenta. Pierwsza wizyta trwa od 45 do 60 minut.

 

*W przypadku kilku jednostek chorobowych cena może ulec zmianie

 

Wizyta kontrolna


Wizyty kontrolne odbywają się na ogół co 2-4 tygodnie. Częstotliwość wizyt ustalana jest indywidualnie, w zależności od Twojej motywacji i wyników. Każda wizyta kontrolna obejmuje analizę składu ciała (wizyty stacjonarne) lub pomiary antropometryczne (wizyty on-line), przegląd wykonanych zadań, omówienie przepisów i ewentualne wprowadzenie modyfikacji terapeutycznych. Cena nie zawiera nowego jadłospisu. Czas wizyty kontrolnej około 30min.


cena: 70zł

cena: 35zł

Testy Food Detective


Testy na nietolerancje pokarmowe oceniające ponad 59 pokarmów podzielonych na 46 grup. Cena obejmuję wykonanie testu w gabinecie, interpretacje wyników oraz analizę składu ciała.


cena: 450zł