SPRAWDŹ NASZĄ JAKOŚĆ

Każdy program żywieniowy przygotowany jest z największą starannością. Jadłospisy układamy na podstawie analizy składu ciała, badań laboratoryjnych i dokładnego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego. Dzięki temu dieta uwzględnia nie tylko Twoje zapotrzebowanie energetyczne ale również preferencje kulinarne czy problemy zdrowotne. Analizy składu ciała wykonujemy tylko na profesjonalnych analizatorach medycznych InBody 120 i 350. Natomiast jadłospisy układamy na najlepszych dostępnym obecnie na rynku programie Aliant.

 

Nasz indywidualny program dietetyczny to nie rzucone luzem kartki, tylko przygotowany i dokładnie opisany plan.  Na czternastodniowy jadłospis przypada minimum dziesięć propozycji na każdy posiłek. Każdy dzień zawiera szczegółowe przedstawiony przepisz ze wszystkim składnikami które oprócz kaloryczności i gramatury zawierają masę produktu rynkowego, masę produktu jadalnego oraz standardową miarę domową,co znacząco ułatwia przygotowanie posiłków. Wszystko to otrzymasz w pięknej oprawie w formacie A4, który wygląda prawie jak książka kucharska, dodatkowo każdy pakiet zawiera wiele niespodzianek, które na pewno zmotywują Cię do działania.

Z pierwszym jadłospisem otrzymasz między innym unikalne table kaloryczne produktów i potraw z którymi w łatwy sposób zamienisz jedne produkty na inne, dowiesz się ile mają kalorii w standardowej porcji, poznasz jakość produktów które zostały ocenione przez naszych dietetyków a także będzie wstanie powiedzieć które produkty są wysokowęglowodanowe a które białkowe. Dzięki naszej tabeli możesz stworzyć całkowicie nowe propozycje posiłków, wymieniając poszczególne produkty lub tworząc przepis od podstaw, w taki sposób uczysz się nowego zdrowego sposobu żywienia.

Wspieranie Twojej motywacji jest dla nas priorytetem, dlatego  Twój pierwszy jadłospis będzie zawierał przygotowane indywidualnie dla Ciebie zadania kontrolne, które będziemy omawiać na wizycie kontrolnej. Dodatkowo masz stały kontakt z naszym dietetykiem, możesz dzwonić, pisać sms-y lub kontaktować się z nami przez Faceebook-a (mesenger) lub Instagram-a. Również możesz liczyć na kontakt z naszej strony, chcemy mieć pewność że jadłospis spełnia Twoje oczekiwania i przynosi pożądane efekty. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu.