ZAKRES USŁUG

Chcę schudnąć

Za duża masa ciał, to nie tylko złe samopoczucie i słaba kondycja, ale również pogarszający się z czasem stan zdrowia. Chcesz schudnąć, ale nie wiesz jak zacząć, zmiana nawyków wydaję Ci się trudna? Dieta i prawidłowe żywienie nie musi wiązać się z głodówką, trudnymi posiłkami i drogimi dietami. W naszej poradni pomożemy Ci zdrowo i smacznie pozbyć się zbędnych kilogramów, a następnie nauczymy jak utrzymać prawidłową masę ciała. Zaufało nam już ponad 4000 osób, dołącz do grona zadowolonych pacjentów.

Chcę przytyć

Jeśli Twoja masa ciała jest zbyt niska i źle się z tym czujesz, to w naszej poradni dietetycznej pomożemy Ci zdrowo poprawić skład ciała. Odpowiednio zbilansowana dieta z jednoczesnym większym zagęszczeniem kalorycznym pomoże Ci szybko i prawidłowo przybrać na wadzę.

Dieta w chorobie

Żywienie w chorobie nie należy do najprostszych, szczególnie kiedy pojawia się kilka dolegliwości. Dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonego dietetyka, który pomoże Ci w ustaleniu najlepszego dla Ciebie schematu żywieniowego. Prawidłowo zbilansowany jadłospis potrafi nie tylko zredukować nadmiar kilogramów, ale również poprawić wyniki i samopoczucie. Każda jednostka chorobowa wymaga innego planu dietetycznego, który dodatkowo musi być zmodyfikowany indywidualnie do zapotrzebowania danego pacjenta. Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki, to zrób to zdrowo z pomocą naszego dietetyka.

Dieta dla kobiet w ciąży

Okres ciąży to bardzo ważny etap w życiu każdej kobiety. Jest to czas związany z wieloma zmianami zachodzącymi w organizmie. Prawidłowe żywienie i pokrycie zapotrzebowania na poszczególne składniki pokarmowe jest kluczem do dobrego samopoczucia matki i prawidłowego rozwoju dziecka. Nad tym, że zasady prawidłowego żywienia w czasie ciąży są ważne, nie należy się zastanawiać, warto również jednak pamiętać o tym, by prawidłowo przygotować organizm. Nie jest to czas na eksperymenty, dlatego warto powierzyć ten temat.

Żywienie dzieci

Coraz więcej dzieci ma problem z nieprawidłową masą ciała. Przyczyn jest wiele, nieprawidłowe nawyki żywieniowe, brak aktywności fizycznej, ale również różne rodzaju zaburzenia zdrowotne. Niechęć do wielu produktów i przyzwyczajenia smakowe nie sprzyjają utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Prawidłowe żywienie dzieci nie należy do najprostszych i wymaga zaangażowania i pracy całej rodziny. Nasz dietetyk pomoże ustalić optymalny program żywieniowy dla Twojego dziecka.