Zasady udziału - strefa metamorfozy


Zasady wyzwania  STREFA METAMORFOZY
 

Minimum:

1. Aktywny karnet w Studio Rekreacji HM

2. Co miesięczna analiza składu ciała w Poradni dietetycznej NaturaDiet

 

Dodatkowo punktowane:

3. Badania laboratoryjne

4. Aktywność na zamkniętej grupie FB

5. Fotorelacja swojej metamorfozy

6. Promowanie wyzwania STREFA METAMORFOZY

7. Zgoda na publikacje fotorelacji, analiz składu ciała itd.

8. Nowa osoba z Twojego polecenia

 

 
1. Aktywny karnet w Studio Rekreacji HM

Jest to pierwszy z dwóch minimalnych wymogów wzięcia udziału w wyzwaniu STREFA METAMORFOZY. Pamiętaj aby regularnie opłacać karnet, jeszcze przed jego wygaśnięciem. Blokada karnetu będzie jednoznaczna z  dyskwalifikacją w danym miesiącu, mimo to opłaceniu będziesz możliwość dalszego udziału tylko że w kolejnych miesiącach. Karnet można opłacić w studio rekreacji I (obok bistro Magazyn) w godzinach od 16 do 20.

 

 

 

 

 

 
2. Co miesięczna analiza składu ciała w Poradni Dietetycznej NaturaDiet
 

Jest to drugi minimalny wymóg wzięcia udziału w wyzwaniu STREFA METAMORFOZY. Który posłuży nam do oceny Twoich postępów. Analizę należy wykonywać raz w miesiącu. Na badanie można umówić się po przez kalendarz on-line na stronie www.naturadiet.pl lub telefonicznie 887 631 107. Dla osób z aktywnym karnetem do studia rekreacji HM  koszt badania wynosi 30zł (standardowo 60zł).

 

 

 

 
3. Badania laboratoryjne
 

Przed wzięciem udziału w metamorfozie zachęcamy wszystkim do zrobienia sobie podstawowych badań krwi. Badania które warto zrobić znajdziecie tutaj https://naturadiet.pl/uslugi/zalecane-badania-krwi

 Wykonanie badań nie jest obowiązkowe, ale będzie dodatkowo punktowane, ponieważ chcemy by nasza metamorfoza była kompleksowym zadbaniem o zdrowie a nie tylko dążeniem do zrobienia  określonej masy ciała.

 

 

 
4. Aktywność na zamkniętej grupie
 

Wszyscy zarejestrowani uczestnicy wyzwania STREFA METAMORFOZY, będą mieli dostęp do zamkniętej grupy na FB,  gdzie będziemy się wspierać, dzielić swoimi postępami, a także pokazywać krok po kroku jak zdrowo i efektywnie kierować swoją metamorfozą. By zachęcić Was do uczestnictwa w grupie, będziemy dodatkowo punktować osoby najbardziej aktywne. Co może przyczynić się lepszej punktacji i wygranej w danym miesiącu.

 

 

 

 
5. Fotorelacja z wyzwania
 

Fotorelacja nie jest obowiązkowa, ale zdjęcia Twojej przemiany pomogą nam lepiej ocenić efekty Twoich starań.  Czasami ilość mięśni nie ulega znacząco zmianie, ale ich wygląd już tak. Więc jeśli nie startujesz z bardzo wysokiej masy ciała i  raczej będziesz pracować na rzeźbą, to zachęcamy do zrobienie Takiej fotorelacji.  Zdjęcia można robić sobie w domu, możesz poprosić trenera (jeśli masz) aby pomógł Ci zrobić lub na najbliżej analizie składu ciała możemy zrobić w gabinecie. Fotorelacja powinny być zrobione w normalnej pozycji, bez wciągania, napinania czy wypinania brzucha.  Najlepiej w sportowym stroju ze wszystkich stron.

 

 

 

 
6. Promowanie wyzwania STREFA METAMORFOZY
 

Chcemy aby nasz projekt zmotywował jak największą ilość osób do zadbania o swoje zdrowie. Dlatego zachęcamy wszystkich uczestników i nie tylko, do tego by udostępniali materiały jakie będziemy publikować na FB i stronie www.naturadiet.pl . Osoby aktywnie promujące wyzwanie STREFA METAMORFOZA, będą dodatkowo punktowane przy wyborze najlepszego uczestnika.

 

 

 

 
7. Zgoda na publikacje fotorelacji, analiz składu ciała itd.
 

Nikogo nie będziemy zmuszać do publikacji wizerunku lub innych treści, warto jednak pamiętać, że Twój sukces może zmotywować kogoś do zadbania o swoje zdrowie. Dlatego uważamy, że warto pokaż jak krok po kroku Twoje starania zmieniały Twoją sylwetkę i zdrowie. Zgody nie musisz udzielać od razu, możesz to zrobić w dowolnym momencie. Osoby które wyrażą zgodę na publikację wszystkich dodatkowych materiałów będą dodatkowo punktowane przy ocenie efektów.

 

 

 

 
8. Nowa osoba z Twojego polecenia
 

Poleć i zachęć znajomych do udziału w wyzwaniu. Przy rejestracji wystarczy, że wpiszą  Twoje imię i nazwisko w odpowiednim polu i automatycznie zdobywasz dodatkowe punkty. Uczestnicy którzy zachęcą dużą ilość znajomych zostaną na pewno dodatkowo docenieni za wkład w promocje wyzwania.