strefa metamorfozy

DOŁĄCZ DO WYZWANIA DLA TRENUJĄCYCH I TRENERÓW

comiesięczna pula nagród

 1 000 zł

STREFA METAMORFOZY
 

Czym jest STREFA METAMORFOZY ?

Jest to wyzwanie w którym będziemy oceniać i doceniać Wasze przemiany. Nie ważne jaki masz cel, dla nas liczą się Twoje choćby najmniejsze kroki, które pozwolą zadbać Ci o zdrowie.  Co miesiąc będziemy nagradzać starania i efekty klientów STUDIA REKREACJI HM. Do wygrania nagrody pieniężne, vouchery na usługi naszych partnerów, karty podarunkowe do dużych sieciówek i wiele innych.

 

 

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ, ZAREJESTRUJ SIĘ !!!
 

Rejestracja i udział są bezpłatne!!!!

Do udziału w naszym wyzwaniu może zgłosić się każdy. Jedyny wymóg jaki stawiamy, to aktywny karnet do STUDIA REKREACJI HM i co miesięczne analiza składu ciała w Poradni Dietetycznej NaturaDiet. Dodatkowo będą punktowane osoby, które zadbają o badania krwi (tu dowiesz się więcej co zrobić) i posiadające fotorelacje ze swojej przemiany (tu dowiesz się jak powinno to wyglądać).

 

 

WYZWANIE RÓWNIEŻ DLA TRENERÓW!!!


Oprócz trenujących chcemy również docenić trenerów. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy osobną kategorie, gdzie będziemy oceniać efekty ich podopiecznych. Tutaj również pojawią się nagrody. Trenerze, obejrzyj film i dowiedz się więcej.

Aby Twoja metamorfoza przebiegała prawidłowo i zdrowo, trzeba zadbać zarówno o regularną aktywność fizyczną jak i prawidłowy sposób żywienia. Obejrzyj nasz spot reklamowy i zobacz jak zrobiła to Kamila.

Potrzebujesz pomocy dietetyka, umów się na wizytę.


Nie wiesz jak rozpocząć treningi, skorzystaj z usług naszych trenerów.

Aktualnie liczba zarejestrowanych uczestników w wyzwaniu STREFA METAMORFOZY
0

Organizatorzy wyzwania

"STREFA METAMORFOZY"